Poikien ottelut

A-Pojat

A-Pojat

30 syys 18 18:00 A-Poikien 1-Divisioona GrIFK v a-pojat 9 - 5
06 loka 18 17:00 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v Salba 8 - 3
13 loka 18 14:30 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v Karhut 4 - 8
14 loka 18 18:30 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v LeBa-96 8 - 5
27 loka 18 17:00 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v FBC Turku 9 - 5
03 marras 18 15:00 A-Poikien 1-Divisioona LNM v a-pojat 7 - 9
10 marras 18 17:00 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v LoSB 6 - 8
11 marras 18 14:00 A-Poikien 1-Divisioona SC Hawks v a-pojat 12 - 3
19 marras 18 19:30 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v Indians 6 - 4
24 marras 18 14:30 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v 02-Jyväskylä 6 - 5
02 joulu 18 18:30 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v NST 8 - 9
10 joulu 18 19:30 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v GrIFK 9 - 8
16 joulu 18 16:00 A-Poikien 1-Divisioona Salba v a-pojat 11 - 10
12 tammi 19 17:30 A-Poikien 1-Divisioona Karhut v a-pojat 6 - 7
13 tammi 19 15:00 A-Poikien 1-Divisioona LeBa-96 v a-pojat 8 - 11
19 tammi 19 15:00 A-Poikien 1-Divisioona FBC Turku v a-pojat 15 - 4
26 tammi 19 14:30 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v LNM 7 - 8
28 tammi 19 18:30 A-Poikien 1-Divisioona Lohjan Salibandy v a-pojat 6 - 12
11 helmi 19 19:30 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v SC Hawks 4 - 5
23 helmi 19 18:00 A-Poikien 1-Divisioona Indians v a-pojat 6 - 3
24 helmi 19 18:30 A-Poikien 1-Divisioona 02-Jyväskylä v a-pojat 9 - 3
02 maalis 19 15:30 A-Poikien 1-Divisioona NST v a-pojat 10 - 9
16 maalis 19 11:30 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v HIFK 3 - 9
17 maalis 19 18:00 A-Poikien 1-Divisioona HIFK v a-pojat 4 - 5
23 maalis 19 14:30 A-Poikien 1-Divisioona a-pojat v HIFK 4 - 9

B-Pojat

No matches yet.

Pojat-02

No matches yet.

Pojat-03

No matches yet.

Pojat-04

D1-Pojat

08 loka 18 19:00 C-Pojat ES Aluesarja Eräviikingit Musta C3-pojat v Ahmat

Pojat-05

D2-Pojat

06 loka 18 09:00 D1-pojat ES PD1-03 Oilers Akatemia 05 v Falcons
06 loka 18 12:00 D1-pojat ES PD1-03 Falcons v LoSB
26 loka 18 14:15 D1-pojat ES PD1-03 Falcons v LoSB-05 14 - 6
26 loka 18 14:19 D1-pojat ES PD1-03 Oilers Akatemia 05 v Falcons 11 - 6
27 loka 18 15:00 D1-pojat ES PD1-03 Falcons v EräViikingit Blue 05 9 - 3
27 loka 18 18:00 D1-pojat ES PD1-03 TU -05 v Falcons 4 - 6
18 marras 18 13:00 D1-pojat ES PD1-03 Falcons v VSS yellow 05 5 - 3
27 marras 18 16:00 D1-pojat ES PD1-03 Falcons v Oilers Akatemia 05 7 - 6
01 joulu 18 11:00 D1-pojat ES PD1-03 LoSB-05 v Falcons 7 - 7
01 joulu 18 14:00 D1-pojat ES PD1-03 EräViikingit Blue 05 v Falcons 9 - 9
09 joulu 18 11:00 D1-pojat ES PD1-03 Falcons v TU -05 8 - 10
09 joulu 18 16:00 D1-pojat ES PD1-03 VSS yellow 05 v Falcons 6 - 12

Pojat-06

Fixtures & Results

07 loka 18 11:00 ES PD2-03 Pojat-06 Hawks v Oilers Twins 06
07 loka 18 16:00 ES PD2-03 SB Vantaa Kotkat 06 v Pojat-06 Hawks
26 loka 18 14:36 ES PD2-03 SB Vantaa Kotkat 06 v Pojat-06 Hawks 3 - 12
26 loka 18 14:45 ES PD2-03 Pojat-06 Hawks v Oilers Twins 06 5 - 3
28 loka 18 09:00 ES PD2-03 Pojat-06 Hawks v M-Team 06 9 - 1
28 loka 18 12:00 ES PD2-03 Indians Black 06 v Pojat-06 Hawks 2 - 9
03 marras 18 11:00 ES PD2-03 Pojat-06 Hawks v SB-Pro Musta 06 5 - 6
03 marras 18 13:00 ES PD2-03 Oilers Twins 06 v Pojat-06 Hawks 5 - 8
17 marras 18 11:00 ES PD2-03 Pojat-06 Hawks v SB Vantaa Kotkat 06 12 - 2
17 marras 18 13:00 ES PD2-03 M-Team 06 v Pojat-06 Hawks 0 - 4
24 marras 18 16:00 ES PD2-03 Pojat-06 Hawks v Indians Black 06 5 - 1
24 marras 18 19:00 ES PD2-03 SB-Pro Musta 06 v Pojat-06 Hawks 3 - 7

Pojat-07

E2-Pojat

06 loka 18 16:00 E1-pojat ES, ylempi haastaja Karhut v Oilers Sharks 4 - 5
06 loka 18 18:00 E1-pojat ES, ylempi haastaja LoSB Red v Karhut 3 - 9
27 loka 18 15:00 E1-pojat ES, ylempi haastaja Eräviikingit Musta v Karhut 1 - 8
27 loka 18 20:00 E1-pojat ES, ylempi haastaja Karhut v Blackbirds Musta 15 - 3
10 marras 18 12:00 E1-pojat ES, ylempi haastaja Tiikerit Musta v Karhut 2 - 14
10 marras 18 14:00 E1-pojat ES, ylempi haastaja Oilers Sharks v Karhut 3 - 3
25 marras 18 10:00 E1-pojat ES, ylempi haastaja Karhut v LoSB Red 4 - 7
25 marras 18 13:00 E1-pojat ES, ylempi haastaja Karhut v Eräviikingit Musta 11 - 8
09 joulu 18 11:00 E1-pojat ES, ylempi haastaja Blackbirds Musta v Karhut 2 - 11
09 joulu 18 14:00 E1-pojat ES, ylempi haastaja Karhut v Tiikerit Musta 12 - 3
12 tammi 19 15:00 E1-pojat ES, lohko C Karhut v Tiikerit Sininen 3 - 6
12 tammi 19 17:00 E1-pojat ES, lohko C SB Vantaa Haukat v Karhut 2 - 8
26 tammi 19 12:00 E1-pojat ES, lohko C Karhut v Light Iron 2 - 8
26 tammi 19 15:00 E1-pojat ES, lohko C ÅIF Blue v Karhut 3 - 1
10 helmi 19 12:00 E1-pojat ES, lohko C Karhut v SB Vantaa Haukat 10 - 4
10 helmi 19 15:00 E1-pojat ES, lohko C Tiikerit Sininen v Karhut 11 - 3
02 maalis 19 10:00 E1-pojat ES, lohko C Light Iron v Karhut 5 - 6
02 maalis 19 13:00 E1-pojat ES, lohko C Karhut v ÅIF Blue 1 - 6
17 maalis 19 12:00 E1-pojat ES, lohko C Karhut v Tiikerit Sininen 7 - 6
17 maalis 19 14:00 E1-pojat ES, lohko C SB Vantaa Haukat v Karhut 3 - 8
07 huhti 19 15:00 E1-pojat ES, lohko C ÅIF Blue v Karhut 4 - 8
07 huhti 19 17:00 E1-pojat ES, lohko C Karhut v Light Iron 7 - 6

Pojat-08

No matches yet.

Pojat-09

F2-Pojat

06 loka 18 09:00 F1 kilpa Kotkat v VSS 3 - 6
06 loka 18 10:45 F1 kilpa Oilers Blue v Kotkat 9 - 8
06 loka 18 13:15 F1 kilpa Kotkat v FBC Raseborg 4 - 6
10 marras 18 12:00 F1 kilpa FBC Raseborg v Kotkat 9 - 4
10 marras 18 14:30 F1 kilpa Kotkat v SCH 6 - 7
10 marras 18 15:30 F1 kilpa Kotkat v Eräviikingit 4 - 3
01 joulu 18 12:45 F1 kilpa Kotkat v LaPa 4 - 6
01 joulu 18 14:30 F1 kilpa JoKi Musta v Kotkat 7 - 10
01 joulu 18 16:15 F1 kilpa Eräviikingit v Kotkat 4 - 5
16 joulu 18 12:45 F1 kilpa Kotkat v LaPa
16 joulu 18 14:30 F1 kilpa JoKi Musta v Kotkat
16 joulu 18 16:15 F1 kilpa Eräviikingit v Kotkat