Ottelut

Kirkkonummi Rangersin kaikki ottelut

Rangersin seuraavat 30 ottelua

Tulevat ottelut

la 23 helmi 16:00 AS Miesten Divari Nurmon Jymy Miehet Edustus (Kylän Jätkät)
la 23 helmi 18:00 AS A-Poikien 1-Divisioona Indians a-pojat
su 24 helmi 17:00 AS Miesten Divari Loviisan Tor Miehet Edustus (Kylän Jätkät)
su 24 helmi 18:30 AS A-Poikien 1-Divisioona 02-Jyväskylä a-pojat
la 02 maalis 10:00 AS E1-pojat ES, lohko C Light Iron pojat-07
la 02 maalis 13:00 H E1-pojat ES, lohko C ÅIF Blue pojat-07
la 02 maalis 15:30 AS A-Poikien 1-Divisioona NST a-pojat
la 02 maalis 18:30 H Miesten Divari Merikoski SBT Miehet Edustus (Kylän Jätkät)
su 03 maalis 10:00 H PSS D-Tytöt (Tiikerit)
su 03 maalis 13:00 AS ÅIF D-Tytöt (Tiikerit)
su 03 maalis 17:00 H Miesten Divari LNM Miehet Edustus (Kylän Jätkät)
su 10 maalis 12:00 AS E-tytöt Haastajajatkosarja Tiikerit E-Tytöt (Tiikerit)
su 10 maalis 14:00 H E-tytöt Haastajajatkosarja Northern Stars E-Tytöt (Tiikerit)
su 17 maalis 12:00 H E1-pojat ES, lohko C Tiikerit Sininen pojat-07
su 17 maalis 14:00 AS E1-pojat ES, lohko C SB Vantaa Haukat pojat-07
su 31 maalis 10:00 AS Blackbirds D-Tytöt (Tiikerit)
su 31 maalis 13:00 H SB Vantaa D-Tytöt (Tiikerit)
su 07 huhti 15:00 AS E1-pojat ES, lohko C ÅIF Blue pojat-07
su 07 huhti 17:00 H E1-pojat ES, lohko C Light Iron pojat-07
la 13 huhti 13:00 AS E-tytöt Haastajajatkosarja Blackbirds E-Tytöt (Tiikerit)
la 13 huhti 15:00 AS E-tytöt Haastajajatkosarja SCH E-Tytöt (Tiikerit)

Rangersin viimeisimmät 30 ottelua

Viimeisimmät 30 ottelua

su 17 helmi 18:30 AS Miesten Divari M-Team Miehet Edustus (Kylän Jätkät) 3 - 4
ma 11 helmi 19:30 H A-Poikien 1-Divisioona SC Hawks a-pojat 4 - 5
su 10 helmi 18:30 H Miesten Divari Josba Miehet Edustus (Kylän Jätkät) 3 - 4
su 10 helmi 15:00 AS E1-pojat ES, lohko C Tiikerit Sininen pojat-07
su 10 helmi 12:00 H E1-pojat ES, lohko C SB Vantaa Haukat pojat-07
la 09 helmi 18:30 H Miesten Divari O2 Jyväskylä Miehet Edustus (Kylän Jätkät) 8 - 3
la 09 helmi 14:00 H E-tytöt Haastajajatkosarja SC Hawks E-Tytöt (Tiikerit) 5 - 9
la 09 helmi 09:00 H E-tytöt Haastajajatkosarja SCH E-Tytöt (Tiikerit) 7 - 5
su 03 helmi 15:00 AS SB Vantaa D-Tytöt (Tiikerit) 5 - 3
la 02 helmi 17:00 AS Miesten Divari Salba Miehet Edustus (Kylän Jätkät) 5 - 8
la 02 helmi 12:00 H Blackbirds D-Tytöt (Tiikerit) 3 - 2
ke 30 tammi 18:30 H Miesten Divari EräViikingit Akatemia Miehet Edustus (Kylän Jätkät) 7 - 6
ma 28 tammi 18:30 AS A-Poikien 1-Divisioona Lohjan Salibandy a-pojat 6 - 12
la 26 tammi 18:30 H Miesten Divari NST Miehet Edustus (Kylän Jätkät) 7 - 6
la 26 tammi 15:00 AS E1-pojat ES, lohko C ÅIF Blue pojat-07 3 - 1
la 26 tammi 14:30 H A-Poikien 1-Divisioona LNM a-pojat 7 - 8
la 26 tammi 12:00 H E1-pojat ES, lohko C Light Iron pojat-07 2 - 8
su 20 tammi 13:00 AS E-tytöt Haastajajatkosarja Northern Stars E-Tytöt (Tiikerit) 5 - 8
su 20 tammi 13:00 H E-tytöt Haastajajatkosarja Blackbirds E-Tytöt (Tiikerit) 18 - 1
la 19 tammi 15:00 AS A-Poikien 1-Divisioona FBC Turku a-pojat 15 - 4
pe 18 tammi 19:00 AS Miesten Divari ÅIF Miehet Edustus (Kylän Jätkät) 9 - 5
su 13 tammi 15:00 AS A-Poikien 1-Divisioona LeBa-96 a-pojat 8 - 11
su 13 tammi 11:00 AS PSS D-Tytöt (Tiikerit) 6 - 10
su 13 tammi 09:00 H ÅIF D-Tytöt (Tiikerit) 8 - 1
la 12 tammi 17:30 AS A-Poikien 1-Divisioona Karhut a-pojat 6 - 7
la 12 tammi 17:00 AS Miesten Divari Tikkurilan Tiikerit Miehet Edustus (Kylän Jätkät) 6 - 5
la 12 tammi 17:00 AS E1-pojat ES, lohko C SB Vantaa Haukat pojat-07 2 - 8
la 12 tammi 15:00 H E1-pojat ES, lohko C Tiikerit Sininen pojat-07 3 - 6
ke 09 tammi 19:00 AS Miesten Divari FBC Turku Miehet Edustus (Kylän Jätkät) 7 - 9
su 16 joulu 18:00 AS N2D-01 ES Jokerit Naiset 1 4 - 2